Matador Macun Kullanıcı Yorumları

Matador macun hakkında kullanıcı yorumlarını bu sayfa altında bulabilirsiniz. Ürünü kullanıp alan, ürün hakkında görüşleri fikirleri olan ve şikayet iletmek isteyen bu sayfa üzerinden yorum yolu ile kullanıcıları ve almak isteyenleri bilgilendirebilir.

Dünya’nın en büyük erkek sağlığı firması Matador 6 yıllık Ar-ge çalışması sonucunda tamamen doğal ve kimyasal içermeyen “Sıfır kimyasal” sloganı ile yeni ürünün piyasaya sürdü. Matador macun yeni ürünün lansman aşamasında odak gruplarına bir çok farklı tatlar içeren ürünler sunmuş. Tüketiciler matador macunun seçmiş. Farklı tatların satışa sunmanın önemine vurgu yapan şirket invoasyon direktörü Peter Chank; “Sorunsuz ve keyifli ilişkileri kaldığı yerden devam ettirmek istedik. Çünkü bizleri diğerlerinden ayıran en büyük özellik 25 yıllık enerji ve performans tecrübesi.” açıklamasında bulundu.

3 thoughts to “Matador Macun Kullanıcı Yorumları”

  1. ürünü aldım böyle birşey yok yengeniz pes edene kadar devam ettik harika bir ürün çok saolun tekrar sipariş ettim güvenemeyin tek kutu almıştım 6lı paket aldım şimdide çok saolun güvenebilirsiniz googledan araştırdım hep olumlu ben çok memnun kaldım :))

  2. kargoda sorun olmuş kırık geldi fakat tekrardan gönderim sağlandı görüntü attığım için bu kadar iyi olacağını beklemiyordum. çok kaliteli bir mal eşe dosta söyledim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir