Matador Lovers Macun Nedir ?

Dünya’nın en büyük erkek sağlığı firması Matador 6 yıllık Ar-ge çalışması sonucunda tamamen doğal ve kimyasal içermeyen “Sıfır kimyasal” sloganı ile yeni ürünün piyasaya sürdü. Matador macun yeni ürünün lansman aşamasında odak gruplarına bir çok farklı tatlar içeren ürünler sunmuş. Tüketiciler matador macunun seçmiş. Farklı tatların satışa sunmanın önemine vurgu yapan şirket invoasyon direktörü Peter Chank; “Sorunsuz ve keyifli ilişkileri kaldığı yerden devam ettirmek istedik. Çünkü bizleri diğerlerinden ayıran en büyük özellik 25 yıllık enerji ve performans tecrübesi.” açıklamasında bulundu.

Kadınlar ne ister ?

Erkeklere göre daha zor orgazma ulaşan kadınları hazzın doruklarına taşıyacak, akıllardan kolay kolay çıkmayacak zevk dolu dakikalar yaşamanızı sağlayacak tek karışım MATADOR LOVERS OF SEX’dir. Matodor macun tamamen bitkisel bir karışımdan oluşmuştur.

Matador macunun sonucu neydi ?

Matadorun formülü iktidarsızlıkla savaşmak, liboduyu enerjiyi ve ruh halini arttırmak için binlerce yıldır kullanılan sadece doğal içeriklerden oluşmaktadır. Tüm içeriklerin etkinliği laboratuvarlarda bilimsel olarak kanıtlanmıştır ve erkeklerin farklı cinsel fonksiyon bozukluklarında herhangi bir sorun veya kontraendikasyon olmadan yüzyıllardır başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Matador macunun formülü, değişik alanların uzmanları tarafından cinsel mutluluğa en iyi çözümü sağlamak amacıyla tavsiye edilmektedir.

Matador macun nasıl kullanılır, Kullanımı ?

Matador macun günce bir defadan fazla kullanılmamalıdır.

Matadorun önerilen günlük maksimum dozu 2 tatlı kaşığıdır.

Matador macun sadece ağız yolu ile kullanım içindir.

Matador macunu cinsel aktivitiden yaklaşık yarım saat önce almalısınız.

Matador macunu 120 gr bitkisel karışım içeren kavanozun içerisinde bulunan karışımı tatlı kaşığı ile çıkardıktan hemen sonra su ile veya susuz alınız.

Özel kullanım durumları: şiddetli böbrek yetmezliği, karaciğer bozukluğu olan hastalarda kullanım için doktorunuza başvurunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir